• Nieuwsbrief

aanmelden kerstmusical workshop...
nieuwsbrief

vraagteken NieuwsbriefWist u dat...

 • de inzending van het Woonzorgcentrum Buitenveldert en de St. Jozefschool serieus gewonnen  heeft?
 • er voor dit buurtinitiatief door de bewoners in Buitenveldert dus volop is gekozen?
 • ons burgerschapsonderwijs rondom ontmoeting met rituelen en verhalen belangrijk wordt gevonden?
 • even zitten op het 'Monument van de Toekomst' echt gerealiseerd gaat worden?
 • helaas kwam het tweede initiatief: de Sintelbaan en het voetbalveld net 23 stemmen tekort?
 • wij ons niet uit het (voetbal)veld laten slaan?
 • wij natuurlijk alle Buitenveldertnaren (huh?) enorm bedanken voor het stemmen?

20231026 083732 resized 1

Bomenschool... 
Wat heerlijk dat er ook een bomenschool is. Een school waar alle bomen netjes op een rijtje staan en mogen groeien en bloeien. De kleuters hebben ook dit jaar de bomenschool bezocht en weer veel geleerd over bomen en de verzorging van bomen.  
1 39ec69dac4d049ae89a3f8fc2f440d9e resized
MR Nieuws...
De Medezeggenschapsraad heeft in het laatste overleg onder meer gesproken over de begroting van de St.Jozefschool voor volgend jaar. De school staat er goed voor maar heeft te maken met tekorten bij ASKO waar onze school onderdeel van is. Daarnaast maakt de MR zich met de directie zorgen over het fietspad pal naast de school. De gemeente wordt aangespoord actie te ondernemen. En we willen graag met de directie samen duidelijker krijgen hoe de St. Jozefschool een gezonde school kan zijn. Wat is daarvoor nodig? Meedenken? Geef je als ouder op voor de werkgroep via [mailadres]. Op maandag 20 november vergadert de MR weer. Suggesties zijn altijd welkom. Mail naar: stjozef.mr@askoscholen.nl
20231026 083627 resized 1 copy
11 november Sint Maartenoptocht Villa Randwijck...
Waar: plein voor Villa Randwijck, Catharina van Clevepark 10
Sint Maarten swingt weer in Randwijck!
Dit jaar valt 11 november, de dag van Sint Maarten, op zaterdag.
2023 nov Sint maarten 2023
Natuurlijk organiseert Villa Randwijck weer de traditionele  Sint  Maarten  optocht. Onder aanvoering van brassband Ritmo Entertainment maken wij er weer een feestje van voor onze jonge buurtbewoners. Let op: aanvangstijd is aangepast! Vanaf 17.00 uur kun je verzamelen op het plein waar is er gratis warme chocomelk is voor de kinderen en Glühwein voor de ouders. Van 17.30 tot 18.15 uur kunnen kinderen met de band meelopen voor de lampionnen-optocht door de wijk. 
N.B. Bij heel slecht weer (stortregen) gaat de optocht met band niet door!
Nicole Bodewes, Villa Randwijck
20231026 084044 resized 1
Jaarcijfers OR...
De jaarcijfers van de Ouderraad (uw vrijwillige ouderbijdrage en de kosten voor de TussenSchoolse Opvang van Mirakel (TSO)) zijn inmiddels door de externe kascommissie gegaan. Nu zullen de ouders van de MR er namens u nog eventueel vragen over stellen en er een akkoord op geven. Daarna start het innen van beide bedragen (wel samen) via Schoolkassa.
20231026 084200 resized 1
Tipje van de sluier over de hoogte van de bedragen! De begroting is zo opgesteld dat dit hetzelfde is als vorig jaar. Fijn hoor. Wilt u gebruik maken van de mogelijkheid tot gespreid betalen of zet u de stadspas van Amsterdam in, laat u dat dan graag even aan Vicky weten. Dat kan door een mailtje te sturen naar haar via v.hecker@askoscholen.nl
20231026 083852 resized 1
Kerst...
Op zondag 24 december om 16:00 wordt in de Augustinuskerk de kerstmusical uitgevoerd. Natuurlijk bent u ook dan van harte welkom om te komen kijken en luisteren, maar…kinderen vanaf 4 jaar kunnen ook actief hieraan meedoen samen met het kinderkoor Prima Voce! In de weken voorafgaand repeteren we traditionele en ook onbekendere kerstliederen en wie waar op het toneel staat. Ook is er voor iedereen een mooi kostuum zodat Jozef, Maria, de engelen, koningen, herders en soldaten er prachtig uit zien. De repetities vinden plaats op de volgende data:

Voor de kinderen uit groep 4 en hoger:
Dinsdag 21,28 nov, 12,19 dec: 17:00-18:00u
Zaterdag 16 en 23 december: 16:00-18:00u

Voor de kinderen uit groep 1,2 en 3:
Dinsdag 12 en 19 december: 17:00-18:00u
Zaterdag 16 en 23 december: 16:00-17:15u

Aanmelden kan tot 17 november bij de dirigent van het kinderkoor, Lizette Bertelsmann,
via 06-21 22 57 10 of mail@lizettebertelsmann.nl
Kosten bedragen €12,50 per kind.
Hartelijke groeten van kinderkoor Prima Voce
20231026 083805 resized 1
Help de egels de winter door...
Nog even goed dooreten in de herfst en de egels zijn klaar om in winterslaap te gaan. Zodra het kouder wordt, moeten ze een plek vinden waar ze rustig kunnen overwinteren. In veel tuinen en parken is het daar veel te netjes voor. Boswachter Mathiska geeft 5 tips hoe je jouw tuin egelvriendelijk maakt. Altijd leuk om met de kinderen te doen!
20231026 084145 resized 1
Twee keer (amateur) kunstenaar gezocht...
Voor ons project: even zitten op het 'Monument voor de Toekomst' zijn we op zoek naar een (amateur) kunstenaar die samen met kinderen leuke ontwerpen kan maken. Bent u of kent u in uw naaste omgeving een echte creatieveling die het leuk vindt om te 'ontwerpen'. Neemt u dan graag contact met ons op. Ook voor een relatie zijn we zoekende naar deze kunstenaar, want ook daar ligt een interessante klus. 
20231026 083817 resized 1
Roundabout is nu gewoon rotonde...
De rotonde op het kleuterplein bleek een roundabout te zijn. Alle groene schoolpleinen die dit bedrijf met Engels materiaal in Nederland uitgevoerd heeft, hebben allemaal dus een roundabout. Wij waren de eerste school die dit was opgevallen:). En.... hebben laten veranderen.
20231110 081927 resized 2

agendaBelangrijke data...

 • za 11 nov Sint Maarten optocht met brassband Villa Randwijck...
 • di 5 dec Sintfeest...
 • woe 6 dec studiedag 2; kd zijn vrij...
 • vr 8 dec Paarse vrijdag; iedereen in paars...
 • do 21 dec school tot 12.30u...
 • do 21 dec kerstdiner...
 • vr 22 dec school tot 12.30u...
 • ma 25 dec t/m vr 5 jan kerstvakantie...
 • ma 8 jan school start weer...

Met een vriendelijke Groet

Harro Rooijendijk en Reina Atteveld
schoolleiding