(S)Cool on Wheels

12-03-2018

(S)Cool on Wheels...

Op vrijdag 9 maart hebben onze groepen 8 een supergave dag gehad die in het teken stond van gehandicaptensport. Eerst is er in de klas, door een docent die zelf een dwarslaesie heeft afgelopen, op zeer indrukwekkende wijze verteld over onder andere gehandicapt zijn en gehandicapt sporten. Natuurlijk kwamen ook de Paralympische Spelen aan bod, die toevallig net dat weekend van start zouden gaan.

Tijdens de gymles hebben de kinderen geoefend met echte sportrolstoelen. Er is geleerd hoe je moet rijden, stoppen en keren. Maar ook hoe je terug in de rolstoel komt zonder je benen te gebruiken. Tenslotte is er rolstoelbasketbal gespeeld en meester Edwin, juf Charlotte en zelfs juf Jeanette hebben ook sportief meegedaan! Ter afsluiting kregen de leerlingen een diploma namens Fonds Gehandicaptensport.

Meester Niels

Terug naar boven